Kilo Yönetimi (Sağlıklı Kilo Alma ve Verme Programları)

kilo-yonetimi

Kilo Vermeye Yönelik Beslenme Danışmanlığı

Obezite; yaşam kalitesini bozan, bağışıklık sistemi, diyabet, kalp hastalıkları, kanser gibi kronik hastalıkların ortaya çıkmasına sebep olan önemli bir sağlık sorunudur.

Kilo Vermeye Yönelik Beslenme Danışmanlığı ile Ücretsiz Ön Görüşme ile Detaylı vücut analizi yapılarak olması gereken vücut ağırlığı, ideal vücut yağ oranı, ideal yağ ağırlığı, bölgesel yağ miktarı dağılımı, ödem miktarı, metabolik yaş hedefleri ve bu hedeflere ulaşılabilecek süreç ve bu süreç sırasında nasıl bir yol izleneceği belirlenir.

Yapılacak haftalık takipler ile beslenme durumunuz, diyete uyumunuz, motivasyonunuz, diyetiniz ile ilgili zorlandığınız yapamadığınız kısımlar ile ilgili değişiklikler yapılır ve diyetin her zaman daha uygulanabilir ve sürdürülebilir olması sağlanır.

Beslenme Programınız Size Özel Hazırlanır!

Beslenme programı hazırlanırken çalışıyorsanız ona göre, seyahat halinde iseniz ona göre, ev hanımı iseniz ona göre, gibi tamamen sizin yaşam şartlarınız göz önünde bulundurularak programınız oluşturulur. Böylece diyetiniz en uygun hale getirilir.

Kilo Almaya Yönelik Beslenme Danışmanlığı

Kilo Almaya Yönelik Beslenme Danışmanlığı ile Ücretsiz Ön Görüşme ile Detaylı vücut analizi yapılarak olması gereken vücut ağırlığı, ideal vücut yağ oranı, ideal yağ ağırlığı, bölgesel yağ miktarı dağılımı, ödem miktarı, metabolik yaş hedefleri ve bu hedeflere ulaşılabilecek süreç ve bu süreç sırasında nasıl bir yol izleneceği belirlenir.

Kilo alamamanızın altındaki sebepler aranız ve belirlenir. Bütün bilgiler toplandıktan sonra size özel beslenme programı ve gerekirse verilebilecek beslenme takviyeleriyle en sağlıklı şekilde kilo almanız hedeflenir.

Yapılacak haftalık takipler ile beslenme durumunuz, diyete uyumunuz, motivasyonunuz, diyetiniz ile ilgili zorlandığınız yapamadığınız kısımlar ile ilgili değişiklikler yapılır ve diyetin her zaman daha uygulanabilir ve sürdürülebilir olması sağlanır.

Kilo Korumaya Yönelik Beslenme Danışmanlığı

Kilo Alma ve Verme programlarından sonra en önemli olan fakat maalesef ihmal edilen kilo koruma programıdır.

Kilo koruma programı ile Kilo verme ve Kilo alma programından sonra kişilerin sağlıklı beslenmeyi iyice öğrenmiş olması bir yere gittiğinde listesiz ne yemesi gerektiğine hakim olması ve devamında ideal vücut ağırlığı koruması hedeflenir.

Kilo Korumaya Yönelik Beslenme Danışmanlığında süreç 6 ay düzenli görüşmeler halinde devam etmektedir.

Fazla kilolarınıza veda etmek ve sağlıklı beslenmek için
benimle iletişime geçebilirsiniz.

2018-03-20T13:24:40+03:00

İletişim Bilgileri

Trend Office Kat:1 Daire:6 No:3 Adalet Mh. Bayraklı/ İzmir

0536 745 1881

0533 145 1938

info@diyetismen.com